PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI, SYSTEMÓW I URZĄDZEŃ


SENGA - PROJEKTOWANIEOferujemy usługi w zakresie projektowania, opiniowania projektów, tworzenia studiów projektowych, analiz techniczno-ekonomicznych i dokumentacji powykonawczych:

  • systemów automatyki przemysłowej i sterowania procesami produkcyjnymi
  • systemów pomiarowych o dowolnym stopniu komplikacji
  • dowolnych urządzeń elektronicznych
  • systemów transmisji danych
  • systemów klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych w pełnym zakresie tematyki

Wykonując projektowanie elektroniki gwarantujemy przeprowadzenie pełnej procedury projektowej, zarówno dla tematów związanych z urządzeniami dedykowanymi – pojedynczymi egzemplarzami, urządzeniami w zamyśle krótkoseryjnymi, jak i projektami dla produkcji wielkoseryjnej.

Przygotujemy analizę techniczno-ekonomiczną przedsięwzięcia, poprowadzimy projekt od etapu formułowania założeń i specyfikacji wymagań użytkownika aż do wdrożenia i uruchomienia produkcji.

Ze względu na duże doświadczenie i szeroki zakres specjalizacji naszych projektantów jesteśmy w stanie rozwiązać problemy powstające podczas projektowania instalacji i urządzeń działających na styku elektroniki, mechaniki, DSP, metrologii i automatyki.SENGA - PROJEKTOWANIE

Rozwiązujemy problem kompleksowo: rozpoczynamy od projektowania elektroniki, tworzymy do niej oprogramowanie i to zarówno w sensie oprogramowania systemowego, jak i procedur interfejsu HMI (z wykorzystaniem np. komputerów klasy PC). Zapewniamy serwis przed i powdrożeniowy, podejmiemy się rozbudowy i rozszerzania funkcjonalności wdrożonego rozwiązania – ponownie przechodząc przez wszystkie etapy począwszy od projektowania elektroniki.