ARTYKUŁY I PREZENTACJE


Opis systemu wizualizacji Pobierz

Opis:
Opis systemu wizualizacji pracy instalacji technologicznych wdrożonego na krytej pływalni w Limanowej. Artykuł został zamieszczony w Biuletynie ASTOR w lutym 2011 r.
Rozmiar:
710.21 Kb

Prezentacja firmy Pobierz

Opis:
Prezentacja naszej firmy w postaci pliku w formacie PDF, zawierającego slajdy z prezentacji multimedialnej.
Rozmiar:
1,742.01 KbPrezentacja produktu Pobierz

Opis:
Prezentacja możliwości firmy w kontekście wykorzystania paneli operatorskich. Tekst ukazał się w APA w kwietniu 2012 r. przy okazji publikacji raportu na temat polskiego rynku HMI.
Rozmiar:
135.29 Kb

Prezentacja rozwiązań opartych o MOXA Pobierz

Opis:
Prezentacja przedstawiona na Moxa Solution Day 2013. Spotkaniu, organizowanym cyklicznie przez firmę Elmark, na którym wykonawcy i integratorzy systemów opartych o komponenty firmy MOXA mają okazję wymienić się doświadczeniami i zaprezentować nowe wdrożenia.
Rozmiar:
5,005.89

Prezentacja SCADA  Pobierz

Opis:
Film w formacie wmv prezentujący możliwości oprogramowania klasy SCADA.
Rozmiar:
5,630.23 Kb

Projekt - problem fundamentalny I  Pobierz

Opis:
Pierwsza część artykułu, który ukazał się na łamach miesięcznika branżowego SportPlus w marcu 2012 r. Tekst porusza problematykę projektowania systemów automatyki dla obiektów basenowych. Przedstawia również konsekwencje zaniedbań w tym zakresie dla realizacji oraz późniejszej eksploatacji obiektu.
Rozmiar:
1,758.88 Kb

Projekt - problem fundamentalny II Pobierz

Opis:
Druga część artykułu, który ukazał się na łamach miesięcznika branżowego SportPlus w marcu 2012 r. Tekst porusza problematykę projektowania systemów automatyki dla obiektów basenowych. Przedstawia również konsekwencje zaniedbań w tym zakresie dla realizacji oraz późniejszej eksploatacji obiektu.
Rozmiar:
1,326.56 Kb

Raport - aplikacje HMI/SCADA Pobierz

Opis:
Fragment magazynu Control Engineering z grudnia 2012 r. W numerze ukazał się raport na temat polskiego rynku aplikacji HMI/SCADA i komputerów przemysłowych, stworzony przy naszym współudziale. Dodatkowo magazyn zamieścił opis naszego systemu automatycznej kontroli wagi dla tabletkarek, w związku z konkursem na produkt roku 2012.
Rozmiar:
1,143.7 Kb

Raport - biura inżynierskie  Pobierz

Opis:
Raport rynkowy dotyczący biur projektowych i inżynierskich działających w Polsce. Artykuł ukazał się na łamach IRE w 2012 r.
Rozmiar:
361.36 Kb

Raport - Polska branża SCADA/HMI Pobierz

Opis:
Wiosna na rynku oprogramowania przemysłowego czyli raport opisujący polskie firmy zajmujące sie systemami SCADA oraz HMI. Artykuł ukazał się drukiem w APA w maju 2011 r.
Rozmiar:
3,756.60 Kb

Raport - Polski rynek HMI  Pobierz

Opis:
Raport dotyczący polskiego rynku paneli operatorskich oraz komputerów panelowych. Artykuł ukazał się drukiem w APA w kwietniu 2012 r.
Rozmiar:
3,833.87 Kb

Raport - Polski rynek HMI/SCADA/DCS Pobierz

Opis:
W magazynie Control Engineering z maja i czerwca 2016 r. ukazał się raport na temat polskiego rynku aplikacji HMI/SCADA/DCS. Artykuł omawia m.in. kryteria wyboru rozwiązań, obszary zastosowania, korzyści jakie niosą aktualnie wykorzystywane systemy.
Rozmiar:
3.252,62 Kb

 Raport - polski rynek SCADA HMI  Pobierz

Opis:
Raport opisujący polski rynek systemów SCADA oraz HMI. Materiał został opracowany na podstawie rozmów z przedstawicielami kilkunastu polskich, wiodących firm. Artykuł ukazał się w Control Engineering Polska w październiku 2011 r.
Rozmiar:
1,176.65 Kb

 SCADA podstawowe funkcjonalności  Pobierz

Opis:
Dokument prezentuje opis podstawowych funkcjonalności aplikacji SCADA oraz pokazuje przykładowe, rzeczywiste realizacje. Opis powstał na prośb
Rozmiar:
6,018.55 Kb

Systemy SCADA dla basenów  Pobierz

Opis:
Artykuł po krótce przedstawiający zalety płynące z wykorzystywania systemów SCADA na obiektach basenowych.
Rozmiar:
2,338.67 Kb

 Zmiany w wersji 3.0 Unitypharm MKS-01  Pobierz

Opis:
Ulotka opisująca najważniejsze zmiany w wersji 3.0 aplikacji sterującej i wizualizującej układu automatycznej kontroli wagi maszyny tabletkuj
Rozmiar:
607.10 Kb